ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Звіт про результати громадського обговорення з питання присвоєння імені Андрія Шульги Дар’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області

У період з 28 листопада 2014 року по 28 січня 2015 року на території Білозерського району тривало громадське обговорення щодо присвоєння Дар’ївській ЗОШ І – ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області імені Андрія Шульги. Його організатором виступила Білозерська районна рада.

Усі небайдужі жителі Білозерського району, фізичні та юридичні особи, представники громадських об’єднань, політичних партій, громадських організацій, представники засобів масової інформації району мали змогу висловити свою думку, внести пропозиції та зауваження щодо обговорюваного питання.

У рамках вищевисвітленої теми надійшла заява від матері Андрія Шульги про надання згоди на присвоєння Дар’ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені її сина.

У межах громадського обговорення у селі Дар’ївка Білозерського району відбулися збори громадян. На цьому заході жителі села Дар’ївка підтримали ініціативу про присвоєння школі імені Андрія Шульги. Дар’ївська сільська рада прийняла відповідне рішення, надала інформаційну довідку з обґрунтуванням пропозиції про присвоєння Дар’ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Андрія Шульги.

Відповідні пропозиції надходили і на електронну адресу районної ради.

26 грудня 2014 року у Дар’ївській ЗОШ відбулися збори трудового колективу. Присутні одноголосно підтримали ідею щодо присвоєння Дар’ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області імені Андрія Шульги, але остаточне рішення буде прийняте на черговій сесії районної ради після завершення усіх необхідних заходів, передбачених законодавством України.

ПОВІДОМЛЕННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “АДМІНІСТРАЦІЯ  МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ” ПРО ПЛАНОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Херсонської філії ДП “АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ” (адміністрації Херсонського морського порту”)