Вакансії

Оголошення

Білозерська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування — головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради.

Вимоги до претендентів:

Освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання діловодства.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

? дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

? копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

? декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

? копію документа, який посвідчує особу;

? копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

? довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Паспорт та трудова книжка пред’являються на засіданні конкурсної комісії.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 75000, смт Білозерка, вул. Свободи, 87, каб.№ 23.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для складання іспиту та інших питань щодо проведення конкурсу надається працівником виконавчого апарату районної ради, відповідальним за кадрову роботу.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефон для довідок 33016

                                                                                Конкурсна комісія

Перелік питань для складання іспиту 

Розміщене 06.10.2017 року

(Конкурс відбувся)

_______________________________________________________

Про оголошення конкурсу

Районна рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу організаційного забезпечення роботи районної ради та її органів.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше трьох років , освіта повна вища, вільне володіння українською мовою, досконале володіння комп’ютерною технікою.

Заяви на участь у конкурсі та необхідні приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Переможця визначають шляхом складання іспиту.

Довідки за тел.33016.

Адреса районної ради: смт Білозерка, вул.Карла Маркса, 87.

(Конкурс відбувся)