ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ

До уваги депутатів Білозерської районної ради сьомого скликання – своєчасна подача електронних декларацій!

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік. Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.  На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu elektronnogo-deklaruvannya

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym derzhavnym-reyestrom-deklaraciy

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні  кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

Заповнення електронних декларацій здійснюється на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням https://portal.nazk.gov.ua/login

Для доступу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачено можливість використання посилених сертифікатів відкритого ключа, виданих такими акредитованими центрами сертифікації ключів (далі – АЦСК):

• АЦСК Державної прикордонної служби України,
  • АЦСК Збройних Сил,
  • АЦСК Державної казначейської служби України,
  • АЦСК «Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України»,
  • АЦСК ринку електричної енергії,
  • АЦСК органів юстиції України,
  • АЦСК Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності»,
  • АЦСК державного підприємства «Українські спеціальні системи»,
  • АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС,
  • АЦСК публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України»,
  • АЦСК публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»,
  • АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Алтерсайн»,
  • АЦСК «Masterkey» товариства з обмеженою відповідальністю «Арт-мастер»,
  • АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Ключові системи»,
  • АЦСК ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» (відеоінструкція, як отримати електронний підпис через систему Приват 24)
  • АЦСК товариства з обмеженою відповідальністю «Центр сертифікації ключів «Україна».

Рішення національного агенства з питань запобігання корупції

Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Закон України "Про запобігання корупції"